Dřevěné zápisníky

Originální, ručně vyrobený dřevěný blok, dobře poslouží jako osobní deníček nebo zápisník pro poznámky. Zachyťte své nápady a myšlenky do bloku s dřevěnými deskami. Ten vám nabízíme v různých velikostech a několika designových motivech.
Vyrábíme stylové dřevěné zápisníky, bloky, deníky, skicáky. V současné době máme dva typy dřevěných desek. Jeden typ je karis blok formáu A5 nebo A4 s vazbou se čtyřmi kroužky s možností výměny papírů. Druhý typ je blok s drátkovou kroužkovou pevnou vazbou bez možnosti výměny papírů.

Dřevěný karis blok

Dřevěný karis blok formáu A5 nebo A4. Dřevěné desky s ohebnou vazbou z jednoho kusu březové překližky, té nejvyší kvality. Motiv je vytvořen gravírováním laserem.

Dřevěný blok s kroužkovou vazbou

Dřevěný blok s kroužkovou vazbou je vyrobený ze dvou desek z překližky spojených drátkovou kroužkovou vazbou. Tyto bloky neumožnují výměnu papírů. Jsou dodávány s nelinkovaným uměleckým žlutým papírem vyšší gramáže. Vhodné jako skicák. Využití najdou také ve školách, školkách nebo výtvarných kroužcích.

Na přední straně bloku je vygravírovaný nebo vyříznutý motiv, který si můžete vybrat v našem eshopu. Přední obrázek je možné na desky vyrobit také dle vámi zaslaných podkladů.

Pokud zvolíte karis blok s vlastním motivem, pak je nutné připojit k objednávce také grafiku. Na kvalitě vstupních dat velmi záleží.Proto je vhodné použít vektorovou grafiku, zejména pokud si přejete do desek nejaký tvar vyříznout. Gravírovat lze samozřejmě i rastrový obrázek.

Máme rádi práci se dřevem a v jeho zpracování jsme špičkou v oboru. Dodáváme do celého světa a neustále sledujeme moderní trendy.