, , ,

Dřevěný zápisník – Karis blok – vlastní motiv

Cena od 540,00 

Dřevěný zápisník, lapač nápadů nebo osobní deník můžete věnovat jako velmi originální a osobní dárek. Stačí nám dodat motiv a my vše zrealizujeme.

Katalogové číslo: - Kategorie: , , ,

Zápisník s dřevěnými deskami, na které vám můžeme vytvořit jakýkoliv váš vlastní motiv, který potěší vás, nebo někoho jako osobní dárek. Vámi navržený motiv gravírujeme na pevné dřevěné lakované desky. Luxusní vzhled a pečlivé ruční zpracování vás potěší. Díky přírodnímu materiálu a osobnímu motivu má blok s dřevěnými deskami jedinečné kouzlo.

Zápisník záznamů myšlenek a nápadů nebo osobní deník s vlastním jménem. I takový motiv zvládneme. Kroužková karis vazba vypadá velmi luxusně a můžeme dodat rozměry zápisníku A5 nebo A4, případně i jiný rozměr. Každý zápisník je originál, můžete si tak být jisti, že budete mít doma unikát. Zápisník je personalizovatelný s Vaším vlastním motivem, což z něj dělá unikátní a originální dárek.

Zašlete nám data ve formátu DXF, AI, PNG, JPEG, PDF, BMP. Přílohu nahrajete až na stránce “pokladna”.
Je možné do desek dřevěného zápisníku vyříznout nebo vygravírovat a případně vybarvit jednoduchý obrázek dle vašich představ. Barva obrázku je chráněná finálním lakem, takže nedojde k rozmazání barev.

Čím kvalitnější data zašlete, tím kvalitnější výsledek zrealizujeme.

Platí zejména u rastrových obrázků. Více se dozvíte na stránce podklady pro objednání.

Pro zápisník s dřevěnými deskami používáme tu nejkvalitnější truhlářskou březovou překližka. Do vyříznutých desek vygravírujeme neboli vypalujeme obrázek laserovým paprskem.

Zápisník má rozepínací kroužkovou vazbu (tzv. karis nebo binder), lze proto papíry dodatečně vkládat, přeskupovat nebo vyndávat. Do bloku můžete vložit např průhledné eurosložky, rozřazovník, apod.
Dřevěný zápisník je v základu dodáván s děrovanými papíry (karis). Můžete si vybrat zda si přejete linkovaný, nelinkovaný nebo čtverečkovaný papír. Desky zápisníku jsou sepnuty elegantní gumičkou.

Každou vaši individuální zakázku v případě potřeby nejprve zkonzultujeme a necháme si od vás schválit finální vzhled. Teprve potom vše realizujeme. Celý blok s dřevěnými deskami je vyráběn v naší dílně a proto jej lze přizpůsobit vaším požadavkům.

Jako alternativu můžete zvolit zápisník s dřevěnými deskami s kroužkovou vazbou.

Materiál:

překližka – bříza

Povrchová úprava:

lak – transparentní

Vazba

karis blok

Papír

čtverečkovaný, linkovaný, nelinkovaný

Počet listů

100

Formát (velikost):

A4, A5