, , ,

Dřevěný blok – kroužková vazba – vlastní motiv

Cena od 440,00 

Dřevěný zápisník, poznámkový blok, náčrtník, skicák nebo deník s pevnými deskami s vlastním motivem.

Dřevěný blok s pevnými lakovanými deskami s vlastním motivem. Poznámkový blok, zápisník, náčrtník, skicák nebo deník je vyráběný na zakázku. Kroužková vazba A5 nebo A4. Každý kus je originál. Elegantní vzhled a pečlivé ruční zpracování vás potěší. Díky přírodnímu materiálu a osobnímu motivu má blok s dřevěnými deskami jedinečné kouzlo.

Zašlete nám data ve formátu DXF, AI, PNG, JPEG, PDF, BMP. Přílohu nahrajete až na stránce “pokladna”.
Je možné do desek dřevěného zápisníku vyříznout nebo vygravírovat a případně vybarvit jednoduchý obrázek dle vašich představ. Barva obrázku je chráněná finálním lakem, takže nedojde k rozmazání barev.

Čím kvalitnější data zašlete, tím kvalitnější výsledek zrealizujeme. Platí zejména u rastrových obrázků. Více se dozvíte na stránce podklady pro objednání.

Pro dřevěný blok je použita nejkvalitnější truhlářská březová překližka tl. 3 mm. Do vyříznutých desek je vygravírován neboli vypálen obrázek laserovým paprskem.

Dřevěný blok má pevnou drátěnou kroužkovou vazbu, nelze proto papíry dodatečně vkládat. Pokud si přejete blok, do kterého můžete vkládat nové papíry, podívejte se na karis blok z naší dílny s rozepínacími kroužky s možností doplňování nebo výměny papírů.
Zápisník je dodáván s recyklovanými skicovými papíry.

Zápisník s kroužkovou vazbou může být orientován na výšku nebo na šířku. Lze jej využít např. jako skicák nebo fotoalbum.

Každou vaši individuální zakázku v případě potřeby nejprve zkonzultujeme a necháme si od vás schválit finální vzhled. Teprve potom vše realizujeme.

Jako alternativu můžete zvolit karis zápisník s dřevěnými deskami. nebo jiný, již hotový zápisník s kroužkovou vazbou.

Celý zápisník s dřevěnými deskami je vyráběn v naší dílně a proto jej lze přizpůsobit vaším požadavkům. Nenalezli jste na našem eshopu blok, který by Vám vyhovoval a máte přesnou nebo i obecnou představu o tom jak by měl vysněný zápisník vypadat, neváhejte nám napsat svůj požadavek a my se pokusíme Vaše přání zrealizovat.

Materiál:

překližka – bříza

Povrchová úprava:

lak – transparentní

Vazba

kroužková kovová

Papír

kvalitní náčrtový papír

Počet listů

45

Formát (velikost):

A4, A5